Sklep internetowy KlinkierOnline.pl - marka Centrum Klinkieru

Historia sklepu KlinkierOnline.pl sięga 2011 roku, kiedy to uruchomiliśmy, jako jedni z pierwszych dystrybutorów na rynku, pełnoprawny sklep internetowy z materiałami klinkierowymi. W 2015 roku sklep internetowy przeszedł gruntowne przeobrażenia, które - mamy nadzieję - sprawią iż będzie on jeszcze bardziej przyjazny dla odwiedzających nas Klientów.

Firma Centrum Klinkieru

Centrum KlinkieruNasza firma to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i jednocześnie największych dostawców materiałów klinkierowych na śląsku. Działamy nieprzerwanie od 1992 roku, początkowo działając w katowickiej dzielnicy Dąb, a obecnie - w naszej nowej, wybudowanej w 2014 roku siedzibie przy al. Rozdzieńskiego 212A.

Dzięki bardzo dużym zapasom magazynowym zdecydowana większość towaru prezentowanego w sklepie jest dostępna "od ręki". Towar ten można odebrać bezpośrednio w Centrum Klinkieru lub też zamówić dostawę korzystając z naszego transportu samochodowego, lub też - szczególnie w przypadku mniejszych gabarytowo zamówień - transportu kurierskiego.

Asortyment

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty pochodzące od blisko 20 producentów, w tym firm takich jak CRH-Klinkier, Klinkier-Przysucha, Vandersanden, CerradQuick-Mix oraz wielu innych producentów materiałów klinkierowych oraz chemii do klinkieru. Wśród oferowanych w sklepie produktów znajdą Państwo między innymi:

a także wiele innych produktów mających zastosowanie w budownictwie wykorzystującym klinkier.