Piękna cegła o wysokich parametrach wizualnych. Często stosowana na obiektach historycznych rekonstrukcjach budynków jak i na nowoczesnych obiektach. Produkt w pełni mrozoodporny.
Cegła Toba Patoka to wyjątkowy materiał, który łączy tradycyjny wygląd cegły z nowoczesnymi właściwościami materiałów budowlanych. Dzięki swojej trwałości, odporności na uszkodzenia i estetyce, cegła ta jest idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Jej zastosowanie w elewacjach, ścianach dekoracyjnych, kominkach czy ogrodzeniach pozwala na uzyskanie naturalnego, przytulnego wyglądu, który pasuje do wielu różnych stylów.
Cegła klinkierowa jest produktem naturalnym, wypalanym w piecu w temperaturze ponad 1200 stopni, co zapewnia jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, w tym na mróz i wilgoć, a przy odpowiednim zabezpieczeniu i impregnacji chronią budynek przed grzybami, mchem i glonami, dzięki czemu są przyjazne dla alergików.
Dane Techniczne:
Kolor bazowy |
czerwony |
Kolor lica |
czerwony |
Rodzaj lica |
gładkie |
Materiał |
Klinkier |
Format |
RF |
Szerokość (mm) |
250 |
Wysokość (mm) |
65 |
Grubość (mm) |
120 |
Ilość szt. na m2 |
50 |
Ilość szt. na palecie |
392 |